Jak zdobyć obserwację - metoda push

Każdy z nas (ja też) marzy o dużej ilości obserwacji, czy to na Instagramie czy też na TikToku. Wszędzie możemy przeczytać, że do osiągnięcia sukcesu wystarczy dostarczać ciekawy i oryginalny kontent. Oczywiście jest to po części pradwą, ale powyższe rady doskonale się sprawdzają jeśli już mamy +10k obserwacji. Poniżej opisałem kilka sposobów na dobicie 10 000 obserwacji.

UWAGA!!! PRZED WYKORZYSTANIEM PONIŻSZYCH SPOSOBÓW PRZECZYTAJ WPIS ODNOŚCIE LIMITÓW NA INSTAGRAMIE

Follow za follow

Jedna z najpopularniejszych metod polegająca na obserwowaniu użytkowników oraz zostawienie lajków pod 2-3 postami. Bardzo prawdopodobnie, że te osoby odwdzięczą się tym samym. Po kilku dniach cofamy naszą obserwację. KONIEC. Potencjalnych obserwujących szukamy pod innymi postami o tematyce zbliżonej do naszej. Najlepszy kandydat to osoba zostawiająca komentarz i posiadająca normalną nazwę – nienormalna nazwa to taka: q9wuwqe12312123. W tym przypadku warto robić tzw interwały – 5 dni obserwujemy, 2 dni przerwy, 5 dni cofamy obserwację. Przypominam kolejny raz o limitach jakie nakłada na nas instagram, nieprzestrzegania zasad może skutkować BLOKADĄ KONTA.

Lajkowanie

Bardzo podobna metoda do powyższej z tym, że naszych kandydatów szukamy pod hasztagami np #polishboy. Szukamy profili które wrzucają zdjęcia pod danym hasztagiem, następnie wchodzimy w jego profil i zostawiamy lajka bądź komentarz pod 3-4 ostatnimi zdjęciami. Zostawiając komentarze staraj się nie spamować ciągle tymi samymi tekstami.

Udostępnienie za udostępnię w skrócie S4S

Metoda ta polega na tym, że inny profil udostępnia relację z twoim zdjęciem i zaprasza na twój profil, a Ty w zamian robisz to samo. Masz tutaj dwa typy profili do wyboru, taki jak mój @zjawiskowe_kobiety lub normalne profile innych użytkowników. Przy małej ilości obserwacji skup się na profilach podobnych do mojego. Inni użytkownicy niechętnie udostępniają profile o małej liczbie obserwacji. Przy tej metodzie zmuszona jesteś do wysyłania wiadomości na które również nałożone są LIMITY!! Równie ważna kwestią jest aby nie przesadzić z liczbą relacji na których udostępniasz inne profile, rób to tak aby tego typu relacje nie przytłoczyły twojego profilu.

UWAGA!!! PRZED WYKORZYSTANIEM PONIŻSZYCH SPOSOBÓW PRZECZYTAJ WPIS ODNOŚCIE LIMITÓW NA INSTAGRAMIE

POLECANE WPISY: