OnlyFans - czy jest za darmo?

Na pytanie o to czy portale typu Onlyfans lub Mymfans jest płatny czy darmowy nie możemy odpowiedzieć w jeden, poprawny sposób. Rejestracja na powyższych portalach oczywiście jest zupełnie za darmo, ale później nasza droga może pójść w dwie całkowicie różne strony. 

 

 

Większość użytkowników wybierze drogę “odbiorcy”, czyli osoby która będzie obserwowała innych użytkowników, tak zwanych “twórców”. W większości przypadków aby móc obserwować i widzieć content twórcy należy uiścić cykliczną opłatę. Zazwyczaj jest to abonament 30 dniowych oscylujący w okolicach kwoty 10 euro/dolarów. Nie jest to stała kwota i warto zwrócić uwagę na wysokość abonamentu przed jego zakupem. Nierzadko zdarza się, że twórcy posiadają również darmowe konto lub konta trial, jednak z całą pewnością znajdziesz tam zdjęcia bardziej cenzuralne niż na koncie głównym. Oczywiście nie jest to reguła i znajdzie się kilka wyjątków gdze będziemy mogli zobaczyć bardziej pikantne zdjęcia zupełnie za darmo.

 

Niewielki procent z was wybierze drogą twórcy, tak zwanego content creator. Jak zostać twórcą na Onlyfans pisaliśmy w poprzednich artykułach – TUTAJ. Twórca sam może określać wysokość abonamentu oraz innych płatnych opcji typu wiadomości push. Portal Onlyfans od każdej zarobionej “złotówki” pobiera prowizję w wysokości 20%. Czy 20% to jest dużo w zamian za automatyzację płatności, większą prywatność i ogromną bazę potencjalnych subskrybentów? Tutaj musicie sobie sami odpowiedzieć, według nas warto przynajmniej spróbować. 

Rejestrując się przez nasze linki polecające na stronach OnlyFans i Mymfans stajesz się naszym “Poleconym użytkownikiem”, Powyższe portale wynagradzają nas za to, a my dzięki temu możemy Wam pomóc w promocji konta zupełnie za darmo. 

POLECANE WPISY: